po letech se v létě 2013 potkali Kenny - bicí, Vláďa - basa, Miki - kytara, bývalí členové skupiny ORIGO (zanikla v roce 2007), a slovo dalo slovo a... Prostě to zkusíme znovu pod jiným názvem. Doplnili jsme sestavu (Verča - zpěv, David - klávesy, Tomáš - zpěv, kytara), upravili repertoár, zakoupili vůz a hurá!!! Co se týče zábav zahrajeme kde co, ale jinak je naše snažení směřováno k rockové muzice. 
Po roce fungování v říjnu 2014 se s námi z důvodu vytíženosti rozloučil David Žalud a vystřídal ho šikovný a všestranný muzikant Honza Vech.
V únoru 2015 jsme bohužel museli sáhnout opět do sestavy, takže odešel Tomáš Veselý a Honza Vech a naopak se postavil za klávesy ostřílený Lothar Kunze. No a v půli dubna se přidal i výborný zpěvák Mára Máslo, jenž se umí i slušně postavit ke kytaře, takže už to bude šlapat.
Z důvodu velké časové vytíženosti některých členů kapely u nás "zaskakují" ještě další tři skvělí muzikanti a to Tomáš Medwěd Hájek (klávesy, kytara, zpěv), Honza Mišák Myškovský (zpěv) a Honza Bělka (baskytara, zpěv).
V červenci 2017 se s námi bohužel rozloučil náš oblíbený klávesák Loty a to ze zdravotních důvodů. Na jeho místo se ochotně postavil Méďa, jež už u nás předtím alternoval, připojil ještě kytaru a zpěv, takže: jedeme dál...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one